O hotelu

Hotel Horní Pramen patří do skupiny hotelů **+. V posledních letech prošel dvěma rekonstrukcemi a to v roce 2012 a 2015. Nabízí nové prostory restaurace, upravené pokoje, dětský koutek, venkovní posezení s grilem, sluneční terasu a dětské hřiště.

Hotel Horní Pramen se nachází na jižním svahu obráceném k centru Špindlerova Mlýna a má terasu s překrásným výhledem na celé horské středisko.

Nabízí výbornou českou kuchyni, zábavu ve formě stolního tenisu, karambolu a stolního fotbálku. Dětem je k dispozici dětský koutek, který je umístěn v těsné blízkosti hotelové restaurace a tak rodiče mohou v klidu posedět u sklenky dobrého vína a mít děti pod dohledem.

K uvolnění a relaxaci je Vám k dispozici finská sauna pro 4-5 osob, nabídka masáží, lehátka na sluneční terase a společenské prostory s televizemi.

V zimě pro Vás zajistíme ski-taxi, které Vás doveze až k lyžařským vlekům. Rádi Vám zařídíme skipasy, lyžařské či snowboardové vybavení, nebo lyžařskou školu. V létě Vám půjčíme jízdní kola a koloběžky, zajistíme elektro kola, ochotně poradíme a pomůžeme zajistit další aktivity, které nabízí středisko Špindlerův Mlýn.

Hotel Horní Pramen je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro turisty - přímo u hotelu vede oblíbená Dřevařská cesta na Bílé Labe. Hotel si oblíbili i zájmové spolky, firmy a hlavně hosté, kteří hledají klidnou dovolenou v přírodě, ale přesto blízko civilizace.

Kontakt

HOTEL HORNÍ PRAMEN **+
Špindlerův Mlýn 25
543 51 Špindlerův Mlýn

Telefon: +420 732 166 167
Email: info@hornipramen.cz

Mapa dostupnosti autem
Mapa dostupnosti pěšky

Provozovatel stránek:

MAPAB s.r.o.
Průběžná 9 Zdiby
250 66

IČ: 03203310

Kontaktní formulář